Category Archives: Videogaleri

A kemi rritje të nivelit të sëmundshmërisë dhe vdekshmërishmërisë?!

https://www.youtube.com/watch?v=KKWol-YlS6k   https://www.youtube.com/watch?v=gYSdQjUoYTA Të ftuar në emisionin “Versus” në Report TV, gazetarët Denisa Canameti dhe Denis Dyrnjaja përballë Prof. Arben Gjata dhe Prof. Agim Sallaku, kanë diskutuar për temën:  "A kemi rritje të nivelit të sëmundshmërisë dhe vdekshmërishmërisë siç përflitet nga njerëzit?! Denisa Canameti sjell fakte dhe të dhëna shokuese për gjendjen e spitaleve tona,…
Më tepër

“Hemoragjia”, pse po na ikin mjekët?

https://www.youtube.com/watch?v=QacExZywsQE Hemorragjia e largimit të mjekëve. Përse po ikin mjekët?! Drejtoresha e shoqatës “Together For Life”, Eglantina Bardhi bëri publike raportin e largimit të mjekëve në emisionin Wake Up në Top Channel. Për tre vitet fundit ka shkuar në 400 numri i mjekëve që kanë bërë kërkesë të largohen nga Shqipëria. Ndërkohë, Gjermania është destinacioni…
Më tepër